Dziękujemy serdecznie za spotkania, które już się odbyły oraz ofiary na schody granitowe od ul. Janosika jak i kostkę chodnikową przed kościołem. Przepraszamy serdecznie mieszkańców ulic; Moskuliki i Opolskiej za odłożenie spotkań, ale była racja wyższa – od nas niezależna. Jednocześnie informujemy, że w sobotę 16.02. od godziny 14 oraz w poniedziałek od godziny 9.00 można się umówić na dodatkową kolędę tam gdzie pierwsza wizyta się nie odbyła. Można to uczynić dziś bądź za tydzień w zakrystii lub kancelarii

Plan kolędy na dni najbliższe.

Poniedziałek 11.02.19. od 15.30. ul. Janosika od Pomorskiej do Telefonicznej, Szarotki.
Wtorek 12.02.19. od 15.30. ul. Janosika pomiędzy Telefoniczną i Brzezińską.
Środa 13.02.19. od 15.30. ul. Opolska i Moskuliki.
Czwartek 14.02.19. od 15.30. ul. Skalna i Przełęcz.
Piątek 15.02.19. od 15.30. ul. Hyrna i Krokiew.
Sobota 16.02.19 od 14.00. Dodatkowe spotkania.

Poniedziałek 18.02.19. od 9.30. Dodatkowe spotkania.

Wszelkie informacje są dostępne także w gablotkach i na parafialnej stronie internetowej. Ponawiamy prośbę o uchylone furtki, aby mieć klarowną sytuację. Woda święcona jest w zakrystii lub przy wyjściu.

1. Dziś 2 niedziela miesiąca – 16.30. oraz, spotkania dla dzieci przed I Komunią oraz ich rodzicami lub opiekunami. Jednocześnie informujemy, że, kończy się już zapas oleju opałowego do ogrzewania kościoła a kolejna dostawa będzie kosztowała około 12 tys. złotych. Podczas duszpasterskich spotkań sporo osób wyrażało uznanie, że w naszym Domu Bożym jest temperatura, która pozwala na normalny udział w Eucharystii. Tak więc z dzisiejszej tacy gospodarczej musimy pokryć częściowo ofiary na ten cel.

2. Za tydzień w 3 niedziela miesiąca – 16.30 – spotkanie Żywego Różańca a o 17.30 różaniec.
Oczywiście wszystkim dzieciom i młodzieży, dla których zapanował czas ferii, życzymy udanego odpoczynku.

Wszystkim, przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne a także naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.