1. Dziękujemy serdecznie za spotkania podczas duszpasterskiej wizyty. Nasza parafia powiększyła się o nowe domy i to w sporej ilości. Dostrzegliśmy wpływ tempa życia i wydłużania dnia pracy, bowiem częste były powroty do domów w zaawansowanych godzinach wieczornych, co sprawiało spore zamieszanie podczas wizyt i wiele drzwi było zamkniętych. Przepraszamy raz jeszcze za błędy wynikające z niedopatrzenia, co skutkowało tym, że nie dotarliśmy na każdą ulicę, ale wizyty dodatkowe dobrze to uzupełniły dla tych, którzy chcieli nas spotkać i porozmawiać. W niektórych spotkaniach podczas rozmowy padały także pewne sugestie i na miarę możliwości zostały one już wprowadzone w życie. Kolęda trwała dość długo, ale proszę dostrzec, że w roku ubiegłym chodziliśmy w trójkę a ten rok tylko w dwójkę a czas ten nie jest łatwy i pogoda też miała tu swój negatywny czynnik. Dziękujemy także za ofiary przesłane na konto w ostatnich dniach w wysokości; 24 zł, 20 i 50 złotych. W całości odwiedziliśmy 867 mieszkań. Dziękujemy za życzliwość i wyrozumiałość a za wszelkie niedociągnięcia raz jeszcze przepraszamy i obiecujemy poprawę.

2. Dziś 3 niedziela miesiąca – o 16.30 – spotkanie Członków Żywego Różańca a o 17.30 nabożeństwo różańcowe.

3. W tym tygodniu przypada; I piątek i sobota miesiąca. W związku z tym; w piątek od rana odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem. Msza św. o 16.30 i czas na spowiedź a po ostatniej mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszego piątku. W sobotę po porannej Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca. Serdecznie zapraszamy.

4. W najbliższą, marcową już niedzielę zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz kandydatów. Ks. Dominik spotka się z Wami podczas mszy św. o godzinie 11.00 a później spotkanie w salce. Zapraszamy także wszystkich chętnych nie stawiając żadnych barier wiekowych. Tego samego dnia o 17.30 z racji I niedzieli miesiąca nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.30. Zapraszamy

Oczywiście serdecznie witamy dzieci, które już powróciły po zakończonych feriach zimowych i życzymy owocnej pracy nad zdobywaniem wiedzy i mądrości.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony;
Jakub Andrzej Tęgosz. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim, przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne a także naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od nas:
Wacława Chodziło oraz Iwona Florczak.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….