1. Od dziś Adwent. Roraty w dni powszednie o 7.00 a dla dzieci w piątki o 16.30.

2. Podobnie jak przed rokiem rozpoczynamy akcję „STOLIK SZCZĘŚCIA”. Jest on obok świecznika a na nim leżą koperty. Dokładny opis zawarty jest obok kopert.

3. Opłatki na wigilijny są dostępne w zakrystii i kancelarii oraz w kiosku.

4. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom trwa sprzedaż świec z ornamentami bożonarodzeniowymi w cenach; mała 5 zł, duża 12 zł, piramida lub kolumna po 13 złotych.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Msza św. w piątek o 16.30.

6. Jutro o 18.30 kolejne spotkanie z kandydatami klas gimnazjum do bierzmowania.

7. W sobotę 8 grudnia, przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.Panny, msze święte o godzinie; 7.00., 17.30. i 18.00 ale, tego dnia będzie także GODZINA ŁASKI DLA CAŁEGO ŚWIATA i od godziny 12.00 do 13.00, kościół nasz będzie otwarty. Zapraszamy na modlitwy z wystawieniem Najświętszego sakramentu.

8. W tym tygodniu zapraszamy na imieninowe Eucharystie; i tak w intencji p. Basi z kiosku 4 XII o godzinie 7.00 oraz p. Mikołaja organisty w czwartek także o godzinie 7.00 na Roratach.

9. W najbliższą niedzielę 9. 12. 2018 zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, kolejne spotkanie w ramach przygotowania dzieci do przyjęcia I komunii świętej oraz ich rodziców. Msza św. o godzinie 16.30. Z racji na II niedzielę miesiąca za tydzień taca gospodarcza a przed nami zakup oleju opałowego za sumę 12 tys. złotych.

10. Rekolekcje Adwentowe będą od 16 do 18 grudnia br.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Maciej Henryk Orlik. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

• Wiesława Karska,
• Barbara Polus,
• Henryk Strzelecki

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………