1. Na czas Wielkiego Postu zapraszamy; w każdy piątek na odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej. I tak z udziałem dzieci zapraszamy w piątki o godzinie 16.30. a z udziałem młodzieży i dorosłych o godzinie 17.30. Pięknym i bardzo głębokim w przeżyciach są nabożeństwa naznaczone śpiewem i rozważaniem Męki Pańskiej, czyli Gorzkie Żale. Zapraszamy dziś jeszcze o godzinie 17.30 na pierwsze nabożeństwo.

2. Dziś jeszcze Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza do salki Sługi Bożego Kardynała Wyszyńskiego na godzinę 16.00.

3. Za tydzień przygotowanie do I komunii świętej – o 16.30 w kościele – msza św. Zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę a więc 8 marca będzie msza święta o godzinie 12.30 w intencji wszystkich kobiet z racji ich święta.

5. W tym tygodniu będzie także; I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Jednak z racji na Drogę Krzyżową dla dzieci o 16.30, nie będzie mszy świętej o tej właśnie godzinie ale dzieci zapraszamy szczególnie do udziału w tym nabożeństwie.

6. W tym tygodniu wpłynęła ofiara bezimienna w wysokości 100 złotych. Dziękujemy ofiarodawcy a także przypominamy, że za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca będzie taca inwestycyjna.

7. W naszym kiosku z prasą katolicką pojawiły się dwie nowe pozycje. Z serii „wszystko o” tym razem „wszystko o różańcu” oraz „wszystko o Wielkanocy”.

8. W najbliższy czwartek po Mszy św. o 18.00 ks. Dominik zaprasza na Konferencje: „Jak przekazywać wiarę dzieciom? Psychologia rozwoju religijno-duchowego”.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.