1. Dziś GODZINA ŁASKI, będzie od godziny 12 do 13 tak w kościele jak i w kaplicy na Skalnej gdzie Siostry Pasterki zapraszają do modlitwy.

1. Przypominamy, że Roraty w dni powszednie o 7.00 a dla dzieci w piątki o 16.30. Na stoliku przy wejściu będą dostępne wkłady do zniczy. Można je będzie zapalić i wziąć do ławki a na zakończenie Rorat przy wyjściu pozostawić w tym samym miejscu.

1. Od dziś do przyszłej niedzieli, czyli do 15 grudnia jest w kościele tzw. „STOLIK SZCZĘŚCIA” obok świecznika wotywnego. Mamy nadzieję, że osoby, które podejmą się takiego zadanie dopełnią zobowiązania – dla serca od serca. Oczywiście, że te koperty podejmują tylko osoby dorosłe lub dzieci w obecności rodziców odpowiedzialnych za dzieło miłosierdzia. Zbiórka darów w zakrystii i kancelarii.

1. Dziękujemy bardzo gorąco za wszelkie przekazane produkty w ramach Tytki charytatywnej. Ponieważ jeszcze nie wszyscy chętni zdążyli to uczynić i paczki wciąż spływają, postanowiliśmy, aby żywność i inne produkty jak choćby chemie rozdać uboższym rodzinom przed świętami Bożego Narodzenia. Prosimy o dostarczenie do
    15 XII włącznie do zakrystii.

1. W najbliższy czwartek o godz. 18.00 w kościele spotkanie młodzieży szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do bierzmowania. W najbliższą niedzielę tj. 15 grudnia kolejne spotkanie z dziećmi przed I Komunii świętej oraz ich rodzicami o 16.30. Od następnej niedzieli rozpoczniemy nasze rekolekcje adwentowe. Poprowadzić je będzie Kustosz Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej, ks. Prałat Tadeusz Weber.
    Plan w gablotkach oraz na parafialnej stronie Internetowej.

1. Duszpasterstwo związków niesakramentalnych organizuje wsparcie psychologiczne dla rodzin, dzieci i młodzieży. Wszelkie informacje znajdują się u ks Dominika oraz na plakacie i folderach przy wyjściu z kościoła.

1. Opłatki na wigilijny są dostępne w; zakrystii, kancelarii w kiosku i na Skalnej.

1. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom trwa sprzedaż świec z ornamentami bożonarodzeniowymi.

1. Z racji na II niedzielę miesiąca dziś taca gospodarcza a przed nami zakup oleju opałowego do ogrzewania kościoła. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary.
    Bóg Wam zapłać. Wpłynęła ofiara na olej opałowy 200 zł.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Lucjan Szwagrzyk, Danuta Wisiałowska, Kazimiera Rubaj,

Łukasz Chwalborski.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……