1. Trwa duszpasterska wizyta. Chcemy odwiedzić rodziny oraz osoby samotne mieszkające w parafii, dziękujemy za już odbyte w miłej atmosferze spotkania.

Plan kolędy proponujemy według porządku:

Poniedziałek              06.01.20      od  15.30       –

Wtorek                       07.01.20      od  15.30       ul. Listopadowa, Reglowa, Pisarska.

Środa                          08.01.20      od 15.30        ul. Miłosza, Krokiew, Szałasowa, Osiedle Listopadowa

Czwartek                   09.01.20      od  15.30       ul. Bacowa, Weselna, Osiedle Kalatówki.

Piątek                         10.01.20      od  15.30      ul. Harnasia, Klimka, Bachledy, Krzeptowskiego, Śpiących Rycerzy, Graniowa, Wąwozowa.

Sobota                        11.01.20      od  9.30        ul. Giewont, Telefoniczna, Spiska, Kierpcowa, Halna.

Poniedziałek              13.01.20     od  15.30       ul. Zjazdowa, Budy, Osiedle Doliny Łódki, Moskuliki, Opolska.

Woda święcona jest dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła. Prosimy o przygotowanie na stole Krzyża, świecy, wody święconej i kropidła. Kropidła małe są dostępne na stoliku przy wyjściu po 6 złotych i tam też można nabyć, także tzw. zestawy kolędowe w cenie 30 i 35 złotych. Uprzejmie prosimy, aby osoby, które z tej okazji będą chciały zasilić budżet remontów, zechciały włożyć swoją ofiarę do koperty, zakleić ją a na kopercie napisać ulice i numer domu bądź przy ofiarach imiennych także wpisać swoje nazwisko. Te koperty będą przekazywane do ks. Proboszcza. Prosimy także o wyrozumiałość w oczekiwaniu na spotkanie.

2. W Uroczystość Trzech Króli o godz. 11.00 w kościele p.w. Zesłania Ducha Świętego w Łodzi przy Placu Wolności Ks. Abp Grzegorz Ryś będzie przewodniczył Mszy św., po której około godz. 12.00 sprzed kościoła wyruszy barwny Orszak Trzech Króli wraz z jadącymi na koniach i wielbłądzie Mędrcami. Na zakończenie ok. godz. 13.15 przed Katedrą odbędzie się koncert kolęd zespołu Golec uOrkiestra. W Uroczystość Objawienia Pańskiego – msze św. jak w niedziele. Podczas każdej mszy św. święcić będziemy kredę i kadzidło. Siostra Faustyna przygotowała pewną porcje takich zestawów w torebeczkach i będą przed ołtarzem, ale prosimy, aby dla rodziny nie brać więcej niż 1 porcję.

3. W najbliższą niedzielę 12 stycznia, opłatkowe spotkanie dla Członków Żywego Różańca o 15.00.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Janina Wagner, Wacława Stefanek, Halina Masłowska, Krystyna Stępniak, Beata Festyn – Komuńska, Tomasz Jesionek.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……