1. Na czas Wielkiego Postu zapraszamy; w każdy piątek na odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej. I tak z udziałem dzieci zapraszamy w piątki o godzinie 16.30. a z udziałem młodzieży i dorosłych o godzinie 17.30. Pięknym i bardzo głębokim w przeżyciach są nabożeństwa naznaczone śpiewem i rozważaniem Męki Pańskiej, czyli Gorzkie Żale. Zapraszamy dziś jeszcze o godzinie 17.30 na pierwsze nabożeństwo. Puszka przy wyjściu na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce.

2. Przygotowanie do I komunii świętej – dziś o 16.30 w kościele – msza św.

3. W najbliższy czwartek o godz. 18.00 msza św. i katecheza dla młodzieży szkół ponadpodstawowych przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. K – ł Stacyjny w naszej
świątyni będzie 16 marca.

4. Za tydzień w III niedzielę miesiąca o godz. 12.30 msza św. w intencji IV Synodu archidiecezjalnego.

5. Spotkanie formacyjne dla Żywego Różańca w salce im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego wyjątkowo o 15.30 a o godzinie 17.30. nabożeństwo różańcowe w kościele. Pojawił się także pomysł, aby podobnie jak jest w innych parafiach powstało także męskie Kółko Żywego Różańca pod patronatem św. Józefa – niezależnie od już istniejących. W związku z tym zapraszamy do zakrystii osoby zainteresowane abyśmy mogli udostępnić telefon kontaktowy i rozpocząć sprawy organizacyjne.

6. W przyszła niedziele o godz. 17.00 spotkanie ministrantów na salce kard Stefana Wyszyńskiego 1. Dzisiaj w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Łodzi o godz. 18.00 spotkanie duszpasterstwa
związków niesakramentalnych – „Psychoterapia czy (i) kierownictwo duchowe”

7. Jest jeszcze 10 wolnych miejsc na pielgrzymkę do Alwerni, Wadowic, Krakowa, Staniątek, Łagiewnik. Wszelkie informacje znajdują się na folderach przy wyjściu z kościoła lub u ks. Dominika.

8. Caritas rozprowadza świece wielkanocne – Pisanki w cenie 10 zł., Paschały w cenie 12 zł. oraz Baranki w białej czekoladzie w cenie 5 zł. Wszystkie dostępne są na stoliku. Zapraszamy.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne,
Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa
Bożego oraz wszelkich łask od Boga. Szczególne życzenia dla wszystkich KOBIET.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Blanka Urbańska. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

W ostatnich dniach odeszli od nas;

Bogdan Szewczyk, Jan Gostołek, Mariusz Gałek, Andrzej Zduńczyk, Roman Lepczak.

Wieczny odpoczynek im dać Panie……

Zanim rozejdziemy się do naszych rodzin – w obliczu niebezpieczeństwa zagrożenia życia
grypą czy koronawirusem zaśpiewajmy tak jak nasi Ojcowie w trudnych i niebezpiecznych chwilach – Suplikację, przywołując Bożej pomocy.