1. W przyszły poniedziałek 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w naszej parafii będzie Kościół Stacyjny. Uroczystości będzie przewodniczył ks. bp a msza św. o godzinie 18.00.

2. Na czas Wielkiego Postu są także w każdy piątek odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej. I tak z udziałem dzieci zapraszamy w piątki o godzinie 16.30. a z udziałem młodzieży i dorosłych o godzinie 17.30. A już w najbliższy piątek 22 marca siostry Antonianki poprowadzą rozważania poszczególnych stacji Drogi Krzyżowej i w ten sposób rozpoczną przygotowania do 60 – lecia zatwierdzenia Zgromadzenia. Gorzkie Żale w Niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.30.

3. Dziś o 16.30 – spotkanie Żywego Różańca. Po mszy św. o godzinie 18.00 kolejne spotkanie z VII i VIII klasami Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

4. Dziś także o godz. 12.30 sprawowana będzie Msza święta w intencji naszego IV Synodu archidiecezjalnego poświęconego rodzinie.

5. Wpłynęły w ostatnim tygodniu ofiary bezimienne i tak; na nowe schody 50 zł, na tacę w kopercie 200 zł oraz 700 zł a także na nowe alarmy odpowiednio; 100 i 500 złotych. Bardzo serdecznie dziękujemy i jesteśmy wdzięczni, że potraficie sami dostrzegać prowadzone prace i w nich uczestniczyć przez swoją ofiarę.

6. We wtorek 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Patrona naszej Archidiecezji. Msze św. jak w dni powszednie.

7. Informacje na temat kolonii parafialnych; Kolonie 8-20 lipca. Ochotnica Górna.
W programie: chodzenie po górach, ogniska, kąpiele w strumieniu, wycieczki (Szczawnica-
spływ Dunajcem, Zakopane, Krościenko), gry zabawy na powietrzu. Wszelkie informacje u ks.
Dominika oraz na stronie internetowej parafii i folderach przy wyjściu z kościoła.

8. Prasa katolicka jest jak zawsze na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy do zainteresowania się nią. Także przy wyjściu są dostępne:

9. PASCHALIKI – małe po 5 zł.,
PASCHALIKI – z aplikacją po 12 złotych,
BARANKI – z białej czekolady po 5 złotych,
ŚWIECE – pisanki jajko na podstawku po 12 złotych.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona;
Julia Ewa Pieniążek. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych

Wszystkim, przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.