1. Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy czas świętych rekolekcji. Plan jest stosunkowo prosty. Jutro i we wtorek msze św. z naukami ogólnymi o 9.00, i 18.00 a na Skalnej o godz. 11.00. Prosimy także o pomoc chorym, aby mogli przybyć na Eucharystię we wtorek o godzinie 9.00. połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Spowiedź we wtorek od 8.30 a wieczorem od 17.30

1. Rekolekcje Adwentowe dla Łodzi prowadzone przez Ks. Abp. Grzegorza Rysia odbędą się w Bazylice Archikatedralnej od 21 grudnia o godz.: sobota – 20.00, niedziela – 19.00, poniedziałek – 20.00.

1. Przypominamy, że Roraty w dni powszednie o 7.00 a dla dzieci w piątki o 16.30.To już ostatnie dni, w których możemy wraz ze znaczną ilością osób przeżywać Eucharystię ku czci Najświętszej Maryi Panny.

1. Od wtorku 17 grudnia rozpoczyna się druga część Adwentu i będą to dni przeznaczone na bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Bożego Narodzenia.

1. Zbiórka do puszki na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej odbywa się dziś przed kościołem.

1. Dziękujemy wszystkim osobom, które podjęły się akcji „STOLIK SZCZĘŚCIA” Dziś ostatni dzień składania paczek i przekażemy je do szkół, aby nieść dzieciom radość. Zbiórka darów w zakrystii. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.

1. Dziękujemy bardzo gorąco za wszelkie przekazane produkty w ramach „Tytki charytatywnej”. W tym tygodniu postaramy się dostarczyć dary dla potrzebujących.

1. Opłatki na wigilijny są dostępne w; zakrystii, kancelarii w kiosku i na Skalnej.

1. W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom trwa sprzedaż świec CARITAS z ornamentami bożonarodzeniowymi.

1. Na konto parafialne wpłynęła ofiara na olej opałowy 50 zł. Bóg zapłać darczyńcy.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona; Julia Karolina Otocka. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas: Grzegorz Adamczewski i Maria Niedźwiecka

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……