1. Minął kolejny tydzień kolędowych spotkań. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zaprosić nas do swego mieszkania, aby po wspólnej modlitwie kapłan poświęcił mieszkanie, w którym żyjecie, odpoczywacie i pracujecie. Dziękujemy także za ofiary złożone dobrowolnie, jako datek na nowe granitowe schody przed kościołem. A na najbliższe dni planujemy:
Poniedziałek  08.01.18  od 15.30  ul. Potokowa, Skalna – strona parzysta (bez bloków),
Wtorek             09.01.18  od 15.30  ul. Skalna – strona nieparzysta,
Środa                10.01.18   od 15.30  ul. Turnie i Wichrowa,
Czwartek         11.01.18   od 15.30  ul. Halna,
Piątek               12.01.18   od 15.30  ul. Wierchowa, Szczytowa,
Sobota              13.01.18   od 9.30    ul. Rysy, Dębowskiego, Hyrna,

Poniedziałek  15.01.18   od 15.30  ul. Osiedla Listopadowa.

Woda święcona jest dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła. Prosimy o przygotowanie na stole Krzyża, świecy, wody święconej i kropidła a dzieci powinny także zostawić tam zeszyt z religii, który będzie podpisany przez kapłana. Kropidła są dostępne na stoliku przy wyjściu. Prosimy jednak pamiętać, że podajemy godzinę rozpoczęcia kolędy i nie jest możliwe byśmy byli we wszystkich domach o tej samej porze. Prosimy o wyrozumiałość.

2. Nabożeństwo z racji I Niedzieli miesiąca, dziś jeszcze o 17.30.

3. Kończymy krótki czas Bożego Narodzenia, choć do 2 lutego śpiewać można kolędy.

4. Msza św. dla dzieci kl. III przed I Komunią świętą oraz ich rodziców już w przyszłą niedzielę o 16.30.

5. Za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca będzie taca gospodarcza. Także 13 stycznia w przyszłą niedzielę po mszy świętej wieczorem o godzinie 18.00 będzie opłatkowe spotkanie Asysty parafialnej, na które członków i sympatyków serdecznie zapraszamy.

6. Ponawiamy serdeczną prośbę, aby jeśli to będzie możliwe, ofiarować różaniec, jeśli ktoś posiada więcej niż jeden. Złożone do koszyczka różańce, będą przeznaczony dla więźniów i chorych przebywających w szpitalach. Inicjatywa godna pochwały i zachęcająca do modlitwy. Dziękujemy za złożone tam już swoje różańce ofiarodawcom.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź
rodzinne, a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa
Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Józef Sosnowski          lat 79     z ul. Wichrowej 30,
Jan Saktura                   lat 62     z ul. Szczytowej 4/6
Marian Rymarczyk    lat 92     z ul. Zbocze 39

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.