1. W tym tygodniu przypada; I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W związku z tym w czwartek ks. Dominik odwiedzi chorych.

2. Od maja, nabożeństwa majowe po mszy o 18.00 a w niedziele i 3 maja o 17.30

3. 3. maja msze święte jak w niedziele a w dniu 5 maja – taca na W.S.D.

4. Wpłynęła także ofiara; bezimiennie 200 zł. na schody i dalsze prace. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarę.

5. Za tydzień w niedziele:
● o godzinie 11.00 spotkanie z ministrantami.
● po mszy świętej o godzinie 12.30 spotkanie z grupą synodalną,
● po mszy świętej o godzinie 18.00 zebranie rodziców w sprawie kolonii.

6. Przed kościołami dziś zbiórka do puszek na dzieła CARITAS.

W ostatnich dniach przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został przyjęty; Ignacy Jan Łach. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga oraz radosnego przeżycia dzisiejszego świątecznego dnia.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Krystyna Słowińska, Mirosława Wieloch,
Wiesława Stefaniak, Tomasz Borowski

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……