Dziś po Mszy św. o 11.00 w sali ks. Kardynała Wyszyńskiego odbędzie się zebranie organizacyjne przed koloniami letnimi dzieci w Zaniemyślu.

Podczas Mszy świętych dziś o 9.30, a w środę 13.06. o 7.00 modlić się będziemy w intencjach ks. Antoniego. Jemu i wszystkim obchodzącym imieniny, jubileusze i rocznice ważnych wydarzeń życzymy obfitości Bożych łask, zdrowia i pogody ducha.

W gronie jubilatów jest ks. Arcybiskup Senior Władysław Ziółek, który 60 lat temu przyjął święcenia kapłańskie. Zapraszamy do modlitwy w jego intencjach i do udziału we Mszy św., którą będzie sprawował w naszej katedrze w najbliższą sobotę o godz. 12.00.

Państwo Joanna i Tomasz Rożej z Tuszyn – Lasu, którzy w nocy 14 kwietnia br. z powodu wybuchu gazu stracili dom, dziękują za okazaną pomoc i życzliwość Księdzu Arcybiskupowi Grzegorzowi Rysiowi, Księżom Proboszczom, Caritas Archidiecezji Łódzkiej oraz wszystkim, którzy okazali im pomoc modlitewną i finansową (w liście zamieszczonym w gablocie).

W przyszłą niedzielę spotkanie Żywej Róży o 16.30 w sali ks. Kardynała Wyszyńskiego.

W ostatnim czasie zmarli nasi Parafianie: Anna Rokicka, Ryszard Bojanowski i Zbigniew Krysiak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…