Dziś w drugi dzień świąt Wielkanocy taca zgodnie z zarządzeniem arcybiskupa przeznaczeniem na budowę Centrum Studiów im. Jana Pawła II w Łodzi a ogłoszenia będą poszerzone o sprawy bieżące i zapraszamy jak w każdą niedziele na wspólne przeżywanie Eucharystii.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przygotowaniem do godnego przeżycia tego dnia jest odmawiana codziennie na zakończenie mszy świętej wieczorem Nowenna do miłosierdzia Bożego

Żywa Róża zaprasza na spotkanie wielkanocne 24 kwietnia o godzinie 15.00 Najpierw na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele a następnie do salki pod Plebanią na spotkanie przy herbatce.

Przez sakrament chrztu świętego w radosne Święta Zmartwychwstania Pańskiego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostały włączone;
Leokadia Zofia Lasota oraz Maria Zofia Perlańska. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne, Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Ś.p. Jan Wolski oraz Czesława Krzyżanowska.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……