1. Przez całą Oktawę, na zakończenie ostatniej mszy świętej odmawiana jest Nowenna przed Świętem Miłosierdzia. W Niedzielę najbliższą, jako NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA, zapraszamy do kościoła na godzinę 15.00, aby odmówić wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Wpłynęły także kolejne ofiary i tak imiennie; Marianna i Jan Stefańscy – 300 zł, bezimiennie 150 zł. oraz 100 zł i w kopercie 300 złotych. Wszystkie te ofiary będą przydatne na prace przy granitowych schodach przewidzianych na najbliższy tydzień. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.

3. Przed kościołami w całej Polsce dziś trwa zbiórka ofiar na potrzeby K.U.L. a w następną niedzielę będzie zarządzeniem Metropolity zbiórka do puszek na dzieła CARITAS.

W ostatnich dniach przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali przyjęci; Michalina Milczarek, Stanisław Mateusz Opatczyk, Alan Chybner, Aleksander Wojciech Poszepczyński. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga oraz radosnego przeżycia dzisiejszego świątecznego dnia.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Paweł Niewiadomy oraz Halina Luberacka.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……