Minął kolejny tydzień kolędowych spotkań. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zaprosić nas do swego mieszkania, aby po wspólnej modlitwie kapłan poświęcił mieszkanie, w którym żyjecie, odpoczywacie i pracujecie. Jest to także dobry czas na rozmowy o własnych problemach i kłopotach. Dziękujemy także za ofiary złożone dobrowolnie, jako datek na nowe granitowe schody przed kościołem. A na najbliższe dni planujemy:

Poniedziałek 15.01.18 od 15:30   ul. Osiedle Listopadowa, Szczawnicka
Wtorek            16.01.18 od 15:30   ul. Krokusowa
Środa               17.01.18 od 15:30   ul. Śpiących Rycerzy, Harnasia, Krzeptowskiego, Giewont strona parzysta (bez Kalatówek)
Czwartek        18.01.18 od 15:30   ul. Kalatówki – osiedle Giewont strona nieparzysta
Piątek              19.01.18 od 15:30   ul. Pomorska, Lawinowa, Alpejska, Zrębowa
Sobota             20.01.18 od 9:30     ul. Listopadowa, Tadeusza, Ryglowa, Kiepury, Pisarska

Poniedziałek 22.01.18 od 15:30  ul. Wyżynna, Zbójnicka

Woda święcona jest dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła. Bardzo wyraźnie zwiększa się ilość oczekujących a otwarte drzwi czy furtki dają dobre świadectwo parafianom. Przy oczekiwaniu prosimy także o wyrozumiałość.

1. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat na nasze kolonie parafialne, które odbędą się w dniach 22 lipca – 03 sierpnia w miejscowości Zaniemyśl – Wielkopolska w ośrodku „Bojanowe Gniazdo„. W pierwszej kolejności będziemy zapisywać dzieci urodzone w roku 2008 i młodsze. Koszt pobytu jednego dziecka to suma 1.000,00 zł. Zapisy będą odbywać się w niedziele 21 i 28 stycznia o godz. 11.50 w kancelarii parafialnej. Prosimy wówczas o wpłatę 200 zł wpisowego oraz o przygotowanie danych dziecka: adres, data urodzenia, nr Pesel, tel. kontaktowy.
  1. Dziś o 16.30. msza św. dla dzieci klas III wraz z rodzicami.
  1. Za tydzień w niedzielę 21 stycznia Bractwo Różańcowe zaprasza do salki na dzielenie się opłatkiem i życzy pełnych pokoju dni nowego roku oraz opieki Maryi.
  1. Od 18 stycznia rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. We wtorek 23 stycznia, ks. Kazimierz zaprasza kandydatów do bierzmowania. Spotkanie w kościele o godzinie 18.30. Sakrament bierzmowania będzie udzielony 16 marca o 18.00.
  1. Ponawiamy serdeczną prośbę, aby jeśli to będzie możliwe, ofiarować różaniec, jeśli ktoś posiada więcej niż jeden. Złożone do koszyczka różańce, będą przeznaczony dla więźniów i chorych przebywających w szpitalach. Inicjatywa godna pochwały i zachęcająca do modlitwy. Dziękujemy za złożone tam już swoje różańce ofiarodawcom.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź

rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa

Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od nas:

Krystyna Jakubowska lat 73 z Łasku Kolumny,
Małgorzata Łuczyńska lat 50 z ul. Zbocze 39.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.