1. Dzisiejszą niedzielą kończymy czas Bożego Narodzenia i rozpoczynamy czas zwykły, choć kolędy można jeszcze śpiewać do 2 lutego, czyli Święta Ofiarowania Pańskiego.

2. Trwa duszpasterska wizyta. Chcemy odwiedzić rodziny oraz osoby samotne mieszkające w parafii, dziękujemy za już odbyte w miłej atmosferze spotkania.

Plan kolędy proponujemy według porządku:

Poniedziałek              13.01.20      od  15.30       Zjazdowa, Budy, Osiedle Doliny Łódki, Moskuliki, Opolska.

Wtorek                       14.01.20      od  15.30       ul. Gubałówki, Strążyska, Spartakusa.

Środa                          15.01.20      od 15.30        ul. Turnie, Dębowskiego, Limbowa, Kobzowa

Czwartek                   16.01.20      od  15.30       ul. Pieniny – cała, Hyrna.

Piątek                         17.01.20      od  15.30      ul. Zbójnicka, Kłodzka, Okrętowa, Morskie Oko, Szczawnicka.

Sobota                        18.01.20      od  9.30        ul. Osiedla Rysy, Źlebowa, Górska bez bloków, Pomorska, Lawinowa, Chałubińskiego.

Poniedziałek              20.01.20     od  15.30      ul. Herberta, Kmiecia, Wita Stwosza, Stokowska.
Woda święcona jest dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła. Prosimy o przygotowanie na stole Krzyża, świecy, wody święconej i kropidła. Kropidła małe są dostępne na stoliku przy wyjściu po 6 złotych i tam też można nabyć, także tzw. zestawy kolędowe w cenie 30 i 35 złotych, są także dostępne świece z okapnikami na święto Ofiarowania Pańskiego. Uprzejmie prosimy, aby osoby, które z tej okazji będą chciały zasilić budżet remontów, zechciały włożyć swoją ofiarę do koperty, zakleić ją a na kopercie napisać ulice i numer domu bądź przy ofiarach imiennych także wpisać swoje nazwisko. Te koperty będą przekazywane do ks. Proboszcza. Prosimy także o wyrozumiałość w oczekiwaniu na spotkanie.

3. Dziś z racji na 2 niedzielę miesiąca jest taca gospodarcza. Bardzo dziękujemy za wsparcie prac, które zrealizować chcemy w tym roku.

4. Dziś jeszcze, opłatkowe spotkanie dla Członków Żywego Różańca o 15.00 a za tydzień
3 niedziela miesiąca; o 16.30. spotkanie Bractwa Żywego Różańca i o 17.30 nabożeństwo różańcowe.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od nas:
Zofia Rogozińska,
Cecylia Świstak.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……