1. Przypominamy o transmisjach mszy świętych drogą internetową. Dziś i w kolejne niedziele oraz święta będą transmitowane wszystkie msze św.

1. Pewnie myślicie, że ze względu na pandemię Orszak Trzech Króli został odwołany. Nic bardziej mylnego. Jednak idziemy! Orszak Trzech Króli w Łodzi odbędzie się! A może będzie jeszcze większy i piękniejszy niż do tej pory. Orszak jest corocznym pięknym darem DLA NOWONARODZONEGO,
    a dokładniej – dla nowonarodzonych. Z tą myślą będziemy maszerować w tegorocznym Orszaku. O co chodzi? O pomoc najmniejszym i najbardziej potrzebującym dzieciom z Domu Samotnej Matki w Łodzi oraz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci przy ul. Łupkowej. Koniecznie zobaczcie szczegóły i udostępnijcie wszystkim to wydarzenie.
    https://fb.me/e/Up9iUQjQ – adres na parafialnej stronie Internetowej. Prosimy o zwrot toreb z zawartością wg uznania i potrzeb do 3 stycznia obok żłóbku, aby Orszak dotarł z pomocą dla dzieci dokładnie 6 stycznia.

1. Z racji na podjęte w ostatnim tygodniu obostrzenia i wprowadzenie zakazu poruszania się od wieczora 31 grudnia do rana 1 stycznia jesteśmy zmuszeni do zmiany godzin wieczornych mszy św. W ten sposób umożliwimy powrót do domów przed godziną 19.00 Prosimy, aby sąsiedzi, znajomi czy też rodzina zmarłej Milady Urszuli Domańskiej uczestniczyli we mszy św. za jej dusze o godzinie 17.00 i jest to msza od uczestników pogrzebu a mszę na zakończenie starego roku z podsumowaniem będzie wraz z nabożeństwem wynagradzającym o 17.30. Bardzo serdecznie prosimy o powiadomienie swoich bliskich w sprawie wyjątkowej zmiany godzin mszy.

1. Stolika szczęścia – to dla nas hasło, na które odpowiedziały liczne rodziny i osoby samotne oraz chórzyści i młodzież z XXIII LO jak i pracownicy tej placówki. Dobrze wiecie, że staramy się na naszej stronie Internetowej przekazywać jak najwięcej danych o uroczystościach czy też ważnych chwilach przy pomocy zdjęć. Dziękujemy każdemu z osobna za włączenie się w to dzieło a uśmiech dzieci z Pogotowia Opiekuńczego będące adresatami paczek nie będą najlepszym podziękowaniem

1. W – Nowy Rok – Święto Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, msze św. jak w każdą niedzielę.
  1. W tym tygodniu przypada; pierwszy, piątek i sobota miesiąca. W piątek, będą odwiedziny chorych leżących i pozostających w domu i nie będzie mszy św. o 16.30. W najbliższą sobotę, jako pierwszą miesiąca zapraszamy chętnych do Adoracji Najświętszego Sakramentu, różańcowej modlitwy z rozważaniami i aktu wynagrodzenia. Początek modlitewnego spotkania tuż po mszy św. o godzinie 7.00. Zapraszamy
  1. Za tydzień 3 stycznia – I niedziela miesiąca 17.30. – adoracja Najświętszego Sakramentu.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została przyjęta;

Maja Emilia Zajda. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa

Bożego oraz wszelkich łask od Boga