1. Od wtorku kontynuować będziemy duszpasterską wizytę. Dokładny plan podamy jutro.
Woda święcona będzie dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła. Prosimy o przygotowanie na stole Krzyża, świecy, wody święconej i kropidła a dzieci powinny także zostawić tam zeszyt z religii, który będzie podpisany przez kapłana. Kropidła małe są dostępne na stoliku przy wyjściu po 5 złotych. Postaramy się także zapowiadać plan na poniedziałek następnego tygodnia. Plan będzie wywieszany w gablotkach i na parafialnej stronie Internetowej, na którą, zapraszamy po różne wiadomości z życia parafii.
Nabożeństwo na zakończenie roku cywilnego ze sprawozdaniem, będzie dziś po mszy św. o godzinie 18.00.

2. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Msze święte odprawiane będą jak w każdą niedzielę

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego została włączona;
Oliwia, Anna Kobieradzka.
Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź
Rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa
Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Marek Łojewski lat 58 z ul. Zbocze 23

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.