1. Dziękujemy wszystkim osobom, które w grupie duchowej podjęły się pielgrzymowania. Zapewne przyniesie to wymierne korzyści dla życia z Bogiem.
  1. Kończą się już wakacje. Od następnej niedzieli będziemy odprawiać msze święte także o godzinie 12.30, poprzedzone wypominkami. Z lekkim wyprzedzeniem informujemy także, że msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego będzie w poniedziałek 3 września o godzinie 9.00. Najmłodszych studentów z klas I prosimy o przyniesienie plecaków czy tornistrów, aby je poświęcić w kolejna następną niedzielę tj. 9 września na godzinę 11.00.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary bezimienne na renowację salki 1000 oraz 200 zł a także 50 zł na konto. Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni.
  1. Jak każdego roku w końcu sierpnia dokonują się zmiany w zespołach duszpasterskich. Jak to już wcześniej zapowiedział podczas swoich imienin ks. Tomasz, On także wpisuje się w ten czas. Od jutra będzie już pracował w innej parafii. Chcemy serdecznie podziękować za cztery lata obecności na Stokach, czasu dobrze wykorzystanego na spotkania z parafianami od najmłodszych począwszy, przez młodzież do posługi kapelańskiej w szpitalu. Będzie nam brakowało Jego uśmiechu, życzliwości, cierpliwości. Ale życie nie znosi pustki, dlatego Pasterz przysyła do nas nowego kapłana, ks. Dominika Lubińskiego. I choć będzie u nas już jutro to za tydzień oficjalnie Go powitamy. Ks. Tomaszowi życzymy dalszych lat posługi, do której posyła Go Pasterz. Szczęść Boże.
  1. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Szymon Antoni Witczak, Oliwia Teresa Gorgolewska, Hanna Jarzębska.  Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom oraz wypoczywającym jeszcze na wakacjach i urlopach, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Bogdan Samołówka.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.