1. Dla przypomnienia podamy plan kolędy na dni najbliższe.
Poniedziałek 07.01.19. od 15.30. ul. Limbowa.
Wtorek 08.01.19. od 15.30. ul. Listopadowa – bez bloków.
Środa 09.01. 19.od 15.30. ul. Pieniny – cała, Prezydenta,
Czwartek 10.01.19. od 15.30. ul. Rysy.
Piątek 11.01.19. od 15.30. ul. Harnasia, Herberta, Halna.
Sobota 12.01.19 od 9.30. ul Spiska, Kobzowa i Kierpcowa
Poniedziałek 14.01.19. od 15.30. ul. Brzezińska – cała.

Prosimy jednak pamiętać, że podajemy godzinę rozpoczęcia kolędy i nie jest możliwe byśmy byli we wszystkich domach o tej samej porze. Liczymy na wyrozumiałość. A informacje są dostępne także w gablotkach i na parafialnej stronie internetowej.

2. Dziś spotkanie dla ministrantów po mszy o 11. Natomiast nabożeństwo Adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca będzie odprawione o 17.30.

3. Zapraszamy na widowisko Ewangelizacyjne „Betlejem w Łodzi„. Będą to najpiękniejsze kolędy polskie i z innych części świata w wykonaniu najbardziej znanych artystów scen polskich i zagranicznych. Koncert odbędzie się w Atlas Arenie w dniu 12 stycznia o godzinie 18.00. Są dostępne w zakrystii cegiełki w cenie 20 i 50 złotych.

4.Ważna wiadomość dla młodzieży przed bierzmowaniem. Najbliższe spotkanie będzie o jeden dzień później a więc we wtorek 8 stycznia o 18.30. Prosimy o przekazanie zainteresowanym

5. Za tydzień 2 niedziela miesiąca – taca gospodarcza a 16.30. spotkania dla dzieci przed I Komunią.

6. Przy stoliku z prasą katolicką jest możliwość nabycia pewnej ilości kalendarzy ze zdjęciami kapliczek przydrożnych w naszej parafii oraz potrzebnymi informacjami na temat wydarzeń 2019 roku.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź Rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.
Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste, bądź
Rodzinne, a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa
Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:
Józef Nogieć,
Lechosław Owczarek,
Jolanta Wołkomin.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.