1. W najbliższym tygodniu;

Dziś przygotowanie do I komunii świętej – o 16.30 w kościele – msza św. Zapraszamy

Młodzież szkół ponadpodstawowych; II czwartek miesiąca spotkanie o 18.00 – w kościele.

1. Za tydzień – III niedziela miesiąca spotkanie formacyjne dla Żywego Różańca w salce im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego o 16.30 a o 17.30. nabożeństwo różańcowe w kościele.

1. Rozpoczynamy w parafii kolejna edycje kursu przedmałżeńskiego. Wszelkie informacje w gablocie parafialnej oraz u ks. Dominika.

1. Rozpoczął się kolejny etap synodu diecezjalnego poświęconego parafii. Wzorem lat ubiegłych będziemy przez ten rok pracować w parafialnej grupie synodalnej. W 3 niedziele miesiąca o 12.30 podczas Eucharystii będziemy się modlić w intencji owocnego przeżywania tego wydarzenia.

1. Ks. Abp Grzegorz Ryś zaprasza do udziału w Arenie Rodzin, która odbędzie się w piątek 28 lutego w Atlas Arenie o godz. 19.00. Przybyć można już godzinę wcześniej, razem z dziećmi, dla których będą zorganizowane zajęcia. Bezpłatne bilety będzie można otrzymać przed wejściem do Atlas Areny.

2. Dziś taca jest na cele inwestycyjne. Już w początku maja rozpocznie się układanie chodnika z kostki brukowej po stronie południowej a jeśli zdołamy jeszcze powiększyć sumę z tac inwestycyjnych to może się okazać, że będzie możliwe zrobić opaskę wokół całego kościoła.

3. Dnia 7 czerwca 2020 roku o godz. 12.00 na placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie sprawowana będzie Msza święta koncelebrowana, podczas której Sługa Boży kardynał Stefan Wyszyński będzie ogłoszony błogosławionym. Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś zachęca wiernych świeckich do udziału w tym jakże ważnym dla Kościoła wydarzeniu. Aby wejść na plac celebry konieczne są karty wejściowe, w których nabyciu pośredniczy Kuria Metropolitalna Łódzka. Istnieje możliwość pojechania ze stacji: Łódź Fabryczna, Łódź Widzew, Koluszki, Tomaszów Mazowiecki i Piotrków Trybunalski, i powrót pociągiem specjalnym, który dojedzie do stacji Warszawa Centralna około godz. 9.30. Informacje o rozkładzie jazdy, cenie biletu i sprawach organizacyjnych będą podane w kwietniu br. Zapisy możliwe już dziś w zakrystii.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony;

Mateusz Nałęcz. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odszedł od nas:

Włodzimierz Sierzchała.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……