1. Jutro wyrusza z Łodzi piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Ksiądz biskup Administrator zgodnie z programem odprawi mszę św. dla uczestników podążających ku Jasnej Górze o godzinie 6.00 w parafii Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Łąkowej. W tej grupie są także nasi parafianie którzy tak w pieszej jak i duchowej grupie będą i nam wypraszać łaski a my postarajmy się także modlitwą otoczyć pątników. Przypominamy że dziś kończy się czas zapisu do grupy duchowej.
  2. W sobotę 26 sierpnia przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze święte będą tego dnia tak jak w dni powszednie; 7.00., 17.30,.18.00. Jest to Święto patronalne Pomocników Maryi Matki Kościoła. Serdecznie na wspólną Eucharystię zapraszamy.
  3. W połowie tygodnia rozpoczęły się prace renowacyjne na budynku gospodarczym. Polega on na zmyciu grubej warstwy glonów i brudu a następnie zaciągnięcie Unigruntem, zaciągnięcie specjalną zaprawą i pomalowanie.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali  włączeni; Zofia Adamczewska, Lena Kinga Najdul, Maurycy Stefan Makówka.

Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź

Rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa

Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W tym tygodniu odszedł do wieczności;

Jerzy Strumiński  lat 66  z ul. Krokusowej 50.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……
Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.