1. W niedzielę, 17 września podczas sumy parafialnej o 12.30 będzie dziękczynna Eucharystia – DOŻYNKI. Wezmą w niej udział zespoły Kół Gospodyń, zespół śpiewaczy oraz strażacy z OSP Sikawa. Zostaną złożone wieńce dożynkowe oraz tradycyjnie chleb a na zakończenie chleb z tegorocznych zbiorów zostanie podzielony na małe kęsy i wraz z tegorocznym miodem podany do spożycia. Niewiasty z Kół Gospodyń zapowiedziały nieśmiało, że jeśli uda się upiec ciasto i nie będzie to zakalec to i chętnie się nim podzielą z uczestnikami uroczystości. Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie czasu aby uczestniczyć w pełni aż do końca dziękczynnego spotkania.
  1. W środę 13 września kolejne i to już przedostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie na zakończenie mszy św. o godzinie 18.00.
  1. W III niedzielę miesiąca a więc 17 września o 17.30 będzie nabożeństwo różańcowe.
  1. Za tydzień w niedzielę dożynkową będzie także przez cały dzień autorka książki „Zwiastunowi z Gór”. Pani Joanna przekaże nam swoje świadectwo i będzie już w sobotę 16 września podczas mszy św. o godzinie 18.00 oraz na każdej mszy świętej w niedzielę. Będzie to promocja Jej książki oraz możliwość nabycia z wpisem – dedykacją autorki. Odpowiednie plakaty w gablotkach przypominają o tym spotkaniu.
  1. Dziś jeszcze o 16.30 pierwsza msza święta dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców w kilkumiesięcznym okresie bezpośredniego przygotowania do przyjęcia kolejnego sakramentu. Rodzice otrzymają też informacje przygotowane i wydrukowane przez Siostrę Joannę w porozumieniu z panią Katarzyną tego okresu przygotowania, z podaniem terminów i wydarzeń z tym związanych.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali  włączeni; Zuzanna Irena Łaniewska, Jan Piekarski, Kacper Krzysztof Madej,

Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne oraz Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.