1. Aby nie rozpraszać naszej uwagi na sprawy poboczne, dziś tylko najważniejsze ogłoszenia.
2. Miesiąc październik jest powiązany z nabożeństwem różańcowym. Serdecznie zapraszamy w niedziele i święta o godzinie 17.30 a w dni powszednie po zakończeniu mszy św. odprawianej o godzinie 18.00.
3. Dziś w całej Ojczyźnie odbywa się tzw. liczenie wiernych – obecnych na Eucharystii oraz w pełni w Niej uczestniczących.

4. Przed kościołami odbywa się dziś zbiórka na Fundację „DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA”.

5. Za tydzień – Światowa Niedziela Misyjna, zgodnie z zarządzeniem ostatniego Metropolity Łódzkiego – taca będzie przeznaczona jako ofiary nasze na wsparcie dzieła misji.

6. Wszelkie dokładne informacje na temat Misji Miłosierdzia na stronie internetowej naszej parafii.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni;
Zofia Danuta Potentas, Aleksandra Karolina Kurpiewska.

Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne oraz Jubilatom a także naszym miłym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W minionym odeszli do wieczności nasi parafianie;
Irena Dinifacy lat 86 z ul. Beskidzkiej 186.
Marek Rogowski lat 60 z ul. Skalnej 8 m.1.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.