30 maja, w przeddzień uroczystości Trójcy Przenajświętszej grupa młodzieży z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania z rąk o. bp. Piotra Kleszcza OFM Conv., który przewodniczył Mszy świętej i wygłosił słowa pasterskiej nauki.
To był ważny moment umocnienia wiary i przyjęcia darów Ducha Świętego.
Serdecznie gratulujemy wszystkim bierzmowanym i życzymy, aby Duch Święty prowadził ich każdego dnia.