1. Rozpoczynamy dziś w Parafii Rekolekcje Adwentowe. Porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę a o 17.30 nabożeństwo różańcowe. Jutro i we wtorek nauki będą głoszone podczas mszy świętych o godzinie 9.00 i 18.00. W Kaplicy na Skalnej juto i we wtorek msza święta z nauką o godzinie 11.00. Podczas każdej mszy świętej posługiwać będziemy w konfesjonałach i bardzo prosimy o nieodkładanie spowiedzi na ostatnią chwilę. Ostatnie Roraty w sobotę o 7.00 a Pasterka na Skalnej o 23.00 w kościele parafialnym o północy. W pierwszy i drugi dzień świąt msze będą odprawiane jak w każdą niedziele.

2. Z dniem dzisiejszym kończymy już akcję pomocy dzieciom z Pogotowia Opiekuńczego przy Szkole Podstawowej nr 145 przy ulicy Krokusowej. Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość wyrażoną w paczkach dla dzieci. Także Tytki charytatywne trafią do naszych uboższych rodzin i osób samotnych.

3. W kiosku dostępne są książeczki z tekstami kolęd oraz dwoma płytami z nagranymi kolędami w cenie po 15 złotych za sztukę. Jest ich niewielka ilość.

5. Opłatki na stół wigilijny są dostępne na stoliku pod chórem w zakrystii i kancelarii. Są tam także świece wigilijne i prasa katolicka.

6. Spotkanie formacyjne Członków Żywego Różańca, odbędzie się dziś o 15.30 w salce bł. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Gorąco zachęcamy nowe osoby do uczestnictwa w Różach Różańcowych w naszej Parafii.

7. Rekolekcje adwentowe dla Łodzi prowadzone przez abp. Grzegorza Rysia odbędą się
w archikatedrze dziś tj. od 18 grudnia: niedziela – Msza św. z homilią, godz. 19.00, poniedziałek i wtorek – Msza św. z homilią i konferencją, godz. 18.00.

Wszystkim osobom przezywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga

W ostatnich dnia odeszli od nas;

Ś.p. Elżbieta Łuczak, Karol Sikora.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.