1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj i nabożeństwa majowe. W dni powszednie są one odprawiane po mszy św. o godzinie 18.00 a w niedziele o godzinie 17.30. Dziękujemy za odnowienie Krzyży i kapliczek.

2. Odpust parafialny ku czci świętego Stanisława biskupa i męczennika w środę o godzinie 18.00. Przewodniczył będzie i słowo wygłosi ks. arcybiskup senior Władysław Ziółek i udzieli także młodzieży sakramentu bierzmowania. Będzie także transmisja mszy świętej przez Internet.

3. Maj będzie bogaty w wydarzenia, bowiem poza odpustem w środę, będą także;

► 13 maja pierwsze nabożeństwo fatimskie,
► 19 maja I Komunia święta dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr
139 i biały tydzień
► 26 maja I Komunia święta dzieci ze Szkół Podstawowych nr 145
oraz 158 i biały tydzień,
► 30 maja Boże Ciało
► 2 czerwca rocznica I Komunii Świętej dla wszystkich dzieci z
roku ubiegłego.

4. Za tydzień w niedzielę – Wniebowstąpienie Pańskie i taca inwestycyjna. Dość opornie idzie nam spłacanie II faktury za meble w zakrystii. Musimy się z tym uporać, ponieważ na początek czerwca jest zaplanowane malowanie kościoła za które trzeba będzie zapłacić. Będzie także do wykupienie oświetlenia na całe wnętrze kościoła łącznie z żyrandolami co wyniesie 38 tysięcy złotych. Przypominamy, że poza tacą inwestycyjna są także CEGIEŁKI na pokrycie rachunków. Prosimy o pomoc w tym temacie.

5. Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Przemysław Michał Kaczorowski oraz Aleksandra Stępień. Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

Bieżące ogłoszenia, intencje mszalne i aktualności z życia parafii są dostępne na naszej stronie internetowej parafiastoki.pl oraz na naszym parafialnym facebooku, do którego obserwowania zapraszamy i zachęcamy.

Wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnim czasie odeszła od nas;
Ś.p. Leokadia Łopuszańska.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …
Rodzinie i przyjaciołom zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.