1. Od piątku w połączeniu z nabożeństwem majowym trwa nowenna do Ducha Świętego.

2. Jutro w poniedziałek 13 maja pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie po mszy świętej wieczorem. Serdecznie zapraszamy.

3. Kolejne spotkanie biblijne, podczas którego omawiana będzie Księga Jonasza, odbędzie się w najbliższy piątek, 17 maja, po nabożeństwie majowym.

4. Za tydzień I Komunia Święta dzieci klas III S.P. nr 139. Msza św. o godzinie 11.00. Prosimy osoby, które na te właśnie godzinę przybywają do naszego kościoła, aby zechciały przyjść na inną godzinę mszy św. a miejsce pozostawić rodzinom dzieci komunijnych. Z dziećmi klas III tej Szkoły spotkamy się na próbach we wtorek 14 maja, czwartek 16 maja oraz w piątek 17 maja każdego dnia o godzinie 19.00 a w sobotę nabożeństwo zawierzenia dzieci Opiece Matki Bożej, odnowimy Przyrzeczenia Chrztu Świętego oraz pierwsza spowiedź i tego dnia spotkamy się o godzinie 8.30.

5. Także w następną niedzielę, tj. 19 maja o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie formacyjne Żywego Różańca, w salce bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy wszystkich członków ŻR oraz osoby zainteresowane przystąpieniem do Wspólnoty.

6. Dziś jeszcze nie możemy podać trasy procesji Bożego Ciała z racji na roboty drogowe na ul. Wiślickiej, gdzie przebiegała ubiegłoroczna trasa. Jesteśmy w kontakcie z drogowcami i konkretna droga zostanie podana za tydzień.

7. Dziś, taca inwestycyjna. Spłacona została I rata z II faktury za meble do zakrystii. Opłaty, łącznie z wypłatami dla pracowników, rachunki bieżące oraz spłacanie faktur wyniosły w minionym miesiącu 35 tysięcy złotych. Przypominamy, że poza tacą inwestycyjna są także CEGIEŁKI na pokrycie rachunków. Prosimy o pomoc w tym temacie. W czerwcu przewidziane jest malowanie kościoła. Jednocześnie dziękujemy tym osobom i rodzinom, które wsparły temat renowacji nabywając CEGIEŁKI bądź wpłacając na konto parafialne. Bóg Wam zapłać.

Bieżące ogłoszenia, intencje mszalne i aktualności z życia parafii są dostępne na naszej stronie internetowej parafiastoki.pl oraz na naszym parafialnym facebooku, do którego obserwowania zapraszamy i zachęcamy.

Wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.
W ostatnim czasie odszedł od nas;
Ś.p. Marian Kwiatkowski.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …
Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.