Rozpoczął się maj, miesiąc poświęcony Maryi. To piękny czas wspólnej modlitwy i powierzenia Matce Bożej spraw, które nosimy w sercu  

Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa majowe:

  • od poniedziałku do soboty – po Mszy Świętej odprawianej o godz. 18:00
  •  w niedziele – o godz. 17:30

Czekamy na każdą i każdego z Was. Skorzystaj z okazji by zatrzymać się na chwilę w codziennym biegu i powierzyć swoje intencje Maryi.

Do zobaczenia! 

fb_img_1777636699725