Rozpoczął się maj, miesiąc poświęcony Maryi. To piękny czas wspólnej modlitwy i powierzenia Matce Bożej spraw, które nosimy w sercu
Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwa majowe:
- od poniedziałku do soboty – po Mszy Świętej odprawianej o godz. 18:00
- w niedziele – o godz. 17:30
Czekamy na każdą i każdego z Was. Skorzystaj z okazji by zatrzymać się na chwilę w codziennym biegu i powierzyć swoje intencje Maryi.
Do zobaczenia!
