1. Dziękujemy wszystkim obecnym podczas Triduum Paschalnego oraz w Wielką Sobotę podczas świecenia pokarmów. Mogliśmy zobaczyć sporą liczbę nowych twarzy. Teraz trzeba wytrwać w tym stanie, aby każda niedziela była naznaczona obecnością na mszy świętej w pełnym Jej wymiarze, a więc łącznie z przyjęciem Komunii Świętej.

2. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy dziś o 15.00 do naszego kościoła na wspólną Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Kwietniowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 23 kwietnia po mszy świętej o godzinie 18.00.

4. Kolejne spotkanie biblijne odbędzie się w najbliższy piątek, 21 kwietnia, po Mszy świętej o godz. 18.00, w salce bł. Prymasa Wyszyńskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

5. Taca dzisiejsza zgodnie z rozporządzeniem Arcybiskupa Metropolity jest przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi. Za ofiary serdecznie dziękujemy

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostały włączone; Liliana Paulina Bednarczyk, Zofia Cecylia Wtorkiewicz. Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

W ostatnich dnia odeszli od nas;

ś.p. Marcin Nogieć oraz Zenona Mróz.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Rodzinom i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.