Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

Koronka do Miłosierdzia Bożego

• piątki przez cały rok, 18:30

Droga Krzyżowa

• piątki wielkiego postu, 16:30 dla dzieci, 17:30 dla ogółu wiernych.
  • W środę Wielkiego Tygodnia przed Wielkanocą, od 2002 odbywa się Droga Krzyżowa ulicami Sikawy i Stoków, na odcinku dwóch kilometrów. Rozpoczyna się od kościoła przy ul. Janosika, by potem, odprawiając Mękę Pańską, podążać ulicami: Spartakusa, Giewont (do Telefonicznej), Szczytową (przy Towarzystwie Pomocy im. Św. Brata Alberta, Schronisku dla mężczyzn) do ulicy Giewont (przy dawnym kinie, a obecnej restauracji „Halny”), dalej ul. Pieniny, w kierunku szpitala im. dr. E. Sonnenberga, przy którym to szpitalu rozważana jest ostatnia stacja Drogi Krzyżowej.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

• niedziele wielkiego postu, 17:30

Nabożeństwo Majowe

• wszystkie dni miesiąca maja,  18:30 – dni powszednie, 17:30 – niedziele i święta

Nabożeństwo Czerwcowe

• wszystkie dni miesiąca maja,  18:30  – dni powszednie, 17:30 – niedziele i święta

Nabożeństwo Różańcowe

• codziennie w październiku, dni powszednie, 18:30, niedziele i święta – 17:30

Nabożeństwo Fatimskie

• każdego 13-tego dnia miesiąca od maja do października po wieczornej Mszy św.