1. W tym tygodniu przypadają: I czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy po Mszy św. o godz. 18.00 do godziny 19.00. na którą serdecznie zapraszamy. W piątek wieczorem msza o 17.30. i 18.00.

2. Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi informuje, że najbliższa rekrutacja będzie miała miejsce w dniu 10 lipca (poniedziałek) 2023 r. od godz. 9.00. Kolejna odbędzie się 11 września (poniedziałek). Kandydatów do Seminarium prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny: 42 66 48 888. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej: www.wsd.lodz.pl. i w gablotkach

3. Duszpasterstwo Rodzin i Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zapraszają narzeczonych i pary myślące o małżeństwie na wakacyjne nauki przedmałżeńskie w formie Wieczorów dla Zakochanych prowadzonych online. Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, od 25 lipca do 22 sierpnia o godz. 19.00. Informacje i zapisy: www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl

4. Przypominamy, że w naszej archidiecezji działa Ośrodek Pomocy Duchowej. Mieści się on przy ul. Łąkowej 42 (przy kościele MB Zwycięskiej w dawnej plebanii). Zakres pomocy obejmuje między innymi: modlitwę wstawienniczą, pomoc w rozeznawaniu duchowym oraz pomoc księdza egzorcysty. Terminy dyżurów wolontariuszy w Ośrodku i numery kontaktowe oraz połączenia internetowe są na plakacie w gablocie.

5. W przyszłą niedziele będzie taca inwestycyjna.

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Antoni Maksymilian Kostecki. Dziecku i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

Życzenia składamy także wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach uroczystości osobiste i rodzinne, internautom, Jubilatom oraz drogim gościom. Niech Bóg im błogosławi i obficie obdarza potrzebnymi łaskami.

W ostatnich dnia odeszły od nas;
ś.p. Krystyna Zalewska, Stanisława Podsiadło.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … …
Rodzinom i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.