1. Na czas Wielkiego Postu zapraszamy; w każdy piątek na odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godzinie 16.30.oraz o godzinie 17.30.

  1. Pięknym i bardzo głębokim w przeżyciach są nabożeństwa naznaczone śpiewem i rozważaniem Męki Pańskiej, czyli Gorzkie Żale. Zapraszamy dziś jeszcze i w pozostałe niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.30 na to nabożeństwo.

  1. Już jutro w dniu święta kobiet 8 marca o godz. 18.00 będzie w naszym kościele spotkanie w ramach kościoła stacyjnego. Liturgii tego dnia będzie przewodniczył ks. abp Senior Władysław Ziółek. Zachęcamy do udziału z racji na możliwość otrzymania odpusty zupełnego.

  1. W naszym kiosku z prasą katolicką są pozycje, którymi warto się zainteresować. Dostępne są także świece Caritas oraz baranki wielkanocne. Zapraszamy tam serdecznie.

  1. Rekolekcje wielkopostne będą dla dorosłych od 14 do 17 marca. Dzieci i młodzież mogą brać udział wraz z rodzicami. Będą one w wersji hybrydowej to znaczy tak spotkania w kościele z zachowaniem norm sanitarnych jak i transmisja internetowa. Dla młodzieży są informacje na naszej parafialnej stronie na Facebooku i tam odsyłamy po linki do transmisji na poszczególne dni.

  • Po raz ósmy z inicjatywy Ojca Świętego odbędzie się wielkopostna inicjatywa zatytułowana: „24 godziny dla Pana”, która polega na całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu połączonej z możliwością spowiedzi. Odbędzie się ona w dniach 12-13 marca 2021r. w Bazylikce Archikatedralnej w Łodzi,

Piąteknabożeństwo pokutne: godz. 20.00.

SobotaMsza św.: godz.18.00.

  1. W przyszłą niedzielę będzie taca gospodarcza z przeznaczeniem na prace kończące układanie kostki brukowej i płyt ażurowych na parkingi pomiędzy kościołem a plebanią.

Łącznie zostanie ułożonych 279 m2 za sumę 37.800 złotych a prace rozpoczną się w ostatnich dniach maja.

  1. Przypominamy, że czasowo posługuje dwóch kapłanów, dlatego bardzo serdecznie prosimy o skorzystanie z każdej chwili, aby można było przystąpić do sakramentu spowiedzi. Na ostatnią chwilę nie będziemy w stanie sprostać Waszym potrzebom.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom, Internautom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas:

Teresa Kołodziejczyk.

 

Wieczny odpoczynek jej dać Panie……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.