Komunikaty Kurii

1. Msza św. w intencji zmarłych biskupów łódzkich oraz zmarłych członków Kapituły Katedralnej sprawowana będzie 6 listopada o godz. 12.00 w Bazylice Archikatedralnej.

2. Hospicjum Caritas AŁ zaprasza osoby przeżywające żałobę i osierocone na Mszę św. w ich intencji pod przewodnictwem Bpa Marka Marczaka do katedry 9 listopada o godz. 18.00.

3. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łodzi wraz z Domem Magnificat zapraszają na Msze św. w intencji osób uzależnionych i ich rodzin w każdą II niedzielę miesiąca o godz. 19.00. Najbliższe spotkanie 10 listopada.

4. Duszpasterstwo małżeństw niesakramentalnych zaprasza 10 listopada o godz. 18.00 na Msze św. i spotkanie do parafii św. ap. Piotra i Pawła (ul. Nawrót 104). Nasza parafia

Nasza parafia

5. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 w naszym kościele odprawiona zostanie Mszę św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. Dzisiaj także o godz. 17.00 zapraszamy ministrantów na spotkanie w salce parafialnej, 17.30 nabożeństwo z racji I niedzieli miesiąca. O 18.00 Msza św. z udziałem młodzieży szkół ponadpodstawowych przygotowujących się do bierzmowania.

7. Z racji Dnia Ubogich (17 listopada) można pobrać „Tytki charytatywne”, aby je wypełnić darami dla ubogich i rozdzielić je w swoim własnym otoczeniu lub przynieść do zakrystii, aby rozdysponować je ubogim.

8. Przyjmujemy także na wypominki roczne i półroczne. Zapraszamy do zgłaszania w kancelarii lub zakrystii bądź też w kaplicy na Skalnej u sióstr Pasterek.

9. Tradycyjnie przy wyjściu do nabycia prasa katolicka: ,,Niedziela”, Tygodnik „Idziemy”