1. Dziś obchodzimy VI Światowy Dzień Ubogich Możemy włączyć się w to dzieło wypełniając artykułami spożywczymi i chemicznymi „Tytki charytatywne”, które zostały dostarczone do wszystkich parafii naszej archidiecezji. Zebrane w ramach akcji artykuły pozostaną do dyspozycji parafii z przeznaczeniem dla ubogich. Dzisiaj także zbiórka do puszek na rzecz ubogich.

2. Duszpasterstwo Kobiet zaprasza kobiety na cykl spotkań pod hasłem „Spotkania ze Świętymi”. Spotkanie odbędzie się 1️5 listopada (wtorek) o godz. 1️8.30 w parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi (ul. Nawrot 104)

3. Strefa wsparcia osób w kryzysie samobójczym zaprasza na Mszę św. w intencji osób, które odebrały sobie życie. Będzie ona sprawowana 20 listopada o godz. 17.30 w Parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi (ul. Nawrot 104)

4. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza członków i osoby zainteresowane przystąpieniem do Wspólnoty na spotkanie formacyjne w niedzielę 20 listopada o godz. 15.30 w salce Błogosławionego Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

5. Dziś w naszym kościele o godz. 16.30 Msza św. dla dzieci i ich rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej.

6. W czwartek zapraszamy do naszego kościoła na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy w godz. 18.30-19.00.

7. W przyszłą niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy św. o 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego. Można uzyskać odpust zupełny.

8. Przez cały listopad przyjmujemy na wypominki. Kartki z imionami zmarłych można składać w kancelarii lub zakrystii po Mszach św.

9. W liturgii tego tygodnia: w czwartek – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dz. i m.

10. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia świece Caritas.

11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli Śp. Mirosław Linarcik, Śp. Maciej Kudelski, Śp. Bronisław Wiśniewski. Wieczny odpoczynek….