1. Dzisiaj obchodzimy ostatnią niedzielę roku liturgicznego, Niedziele Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Św. o godz. 12.30 w adoracja Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca i Akt Poświęcenia w intencji ojczyzny. Zbiórka ofiar na tacę, na Seminarium Duchowne +35 w Łodzi.

2. Spotkanie formacyjne Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 15.30 w salce bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Osoby zainteresowane zapraszają Członkowie Bractwa Różańcowego.

3. Przypominamy że jeszcze do końca listopada przyjmujemy na wypominki. Kartki z imionami zmarłych można składać w kancelarii lub zakrystii po Mszach św.

4. W przyszłą niedzielę, 27 listopada, o godz. 18.50 odbędzie się w kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych.

5. W czwartek zapraszamy do naszego kościoła na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy w godzinie 18.30-19.00.

6. Zapraszamy do nabycia świec wigilijnych u Pani Halinki oraz prasy katolickiej.

Tradycyjnie zapraszamy dzieci do zakrystii po obrazki za udział w tej mszy świętej.

Wszystkim osobom przezywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga a w sposób szczególny życzenia dla chórzystów z racji wspomnienia ich Patronki św. Cecylii, które to wspomnienie przypada w najbliższy wtorek. Jednocześnie życzymy chórzystom aby w ich szeregi wstępowali parafianie uzdolnieni muzycznie.

W ostatnich dniach odeszła od nas;

ś.p. Barbara Langierowicz.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ……

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.