Dziś podczas każdej mszy św. są włączone głośniki na zewnątrz kościoła i tam także można uczestniczyć w Eucharystii

1. W związku z panującą epidemią, odwołujemy zgodnie z Dekretem naszego Metropolity wszystkie spotkania poszczególnych grup oraz Gorzkie Żale jak i nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Odwołana jest także w niedziele msza św. na Skalnej z racji na bardzo małe pomieszczenie. Kancelaria tylko dla spraw najważniejszych będzie czynna do odwołania od 15.30 do 16.30 i w tym czasie można także załatwić sprawy np. intencji mszalnych.

2. Pod znakiem zapytania są także rekolekcje wielkopostne. Będziemy na bieżąco w razie potrzeby informować poprzez parafialną stronę internetową.

3. W dniu jutrzejszym nasz kościół będzie kościołem stacyjnym. Otrzymaliśmy informacje, że na wspólną modlitwę przyjedzie do nas ks. bp Ireneusz.

1. Drodzy i bliscy naszemu sercu parafianie i mili goście. Nadszedł czas wielkiej próby z naszej odpowiedzialności przed Bogiem i drugim człowiekiem. Usilnie prosimy o bardzo poważne potraktowanie potrzeby izolacji i działanie z wielką ostrożnością. Nie niwelujmy wielkiego wysiłku osób zatroskanych o nasze zdrowie i życie. Teraz jest to dla nas czas próby.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego został włączony; Szymon Tataradziński. Życzymy dziecku i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne,

Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa

Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas;

Kazimierz Michowski, Lech Dulas i Mieczysław Suchański

Wieczny odpoczynek im dać Panie……

Zanim rozejdziemy się do naszych rodzin – w obliczu niebezpieczeństwa zagrożenia życia

grypą czy koronawirusem zaśpiewajmy tak jak nasi Ojcowie w trudnych i niebezpiecznych chwilach – Suplikację, przywołując Bożej pomocy.