1. Dziś poświęcenie pojazdów z racji minionego wspomnienia św. Krzysztofa nastąpi po Mszy św. o godz. 11.00.
  1. Zbiórka dzieci wyjeżdżających na kolonie parafialne dziś o godz. 14.30 na parkingu przed kościołem.
  1. Zachęcamy do szczególnej modlitwy za Ojczyznę 1-go sierpnia
    w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, za naszą Archidiecezję w 1-y czwartek miesiąca i w rocznicę śmierci ks. Biskupa Józefa Rozwadowskiego, a w piątek 4-go sierpnia za obecnego
    i poprzedniego księdza proboszcza naszej parafii z racji wspomnienia św. Jana Vianneya.
  1. W tym tygodniu przypada, 1-y piątek i 1-a sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi św. i do udziału w nabożeństwach w piątek po Mszy św.
    o godz. 18.00, a w sobotę po Mszy św. o 7.00.
  1. Solenizantkom i Solenizantom najbliższych dni oraz Jubilatkom
    i Jubilatom, gościom i wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy słońca na niebie i w sercu oraz obfitych łask Bożych.
  1. W tym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie:

– Genowefa Rybacka (l. 93), długo mieszkała przy ul. Gubałówka 38/40,

– Jadwiga Borowska (l. 91) z ul. Pieniny 18,

– Witold Puławski (l. 64) z ul. Skalnej 10,

– Stefan Staniec (l. 80) z ul. Janosika 30.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…