W imieniu osób obdarowanych dziękujemy serdecznie za serce okazane między innymi w produktach przyniesionych w tytkach miłosierdzia. Są to konkretne znaki naszej chrześcijańskiej wrażliwości wobec tych, którzy nie mogą pozostać sami w znoszeniu trudów swojej codzienności. Bóg zapłać!

Spotkanie osób przygotowujących się do bierzmowania we wtorek 21.11. o godz. 18.30 w kościele.

W środę przypadnie liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej i ich wykonawców: organistów, chórów i scholi. Msza św. w ich intencji dziś o 12.30. Dziękując im za posługę pełnioną na bardzo wysokim poziomie artystycznym, życzymy, by muzyka i śpiew w naszym kościele była dla nich i dla nas uwielbieniem Boga i naszą wspólną radością.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata, wieńcząca obecny rok liturgiczny. Nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po sumie parafialnej o 12.30. Za publiczne odmówienie Aktu Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego można uzyskać odpust zupełny. Ofiary zbierane tego dnia na tacę będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.

Opłatki na wigilijny stół, znak naszej parafialnej jedności, są roznoszone przez Siostry i Antonianki. Serdecznie prosimy o ich życzliwe przyjęcie.

W ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom trwa sprzedaż świec z ornamentami bożonarodzeniowymi w cenach 13, 12 i 5 zł za sztukę. Nadwyżka będzie przeznaczona na sfinansowanie dzieciom z ubogich środowisk obiadów szkolnych i wakacyjnych kolonii.