Rozpoczęliśmy dziś nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Przewodniczy im ks. Paweł Stołowski, proboszcz z Kalonki. Od poniedziałku do środy zapraszamy na msze z nauką o godzinie 8 i 18. W czasie mszy świętej w środę o godzinie 8 będzie udzielony sakrament chorych. Bardzo prosimy o pomoc w dotarciu osób chorych na mszę świętą.
W czasie każdej mszy świętej staramy się zapewnić możliwość spowiedzi. Prosimy by nie odkładać sakramentu pojednania na ostatnią chwilę, bo wtedy będzie trzeba czekać w długiej kolejce do konfesjonału.
Osoby, które uczestniczą w mszach świętych w kaplicy ss. Pasterek na ulicy Skalnej zapraszamy w poniedziałek, wtorek i środę na Eucharystię z nauką o godzinie 16.
Wszystkich uczestników rekolekcji oraz księdza Pawła, który głosi nauki, polecamy opiece naszej Patronki, Matki Boskiej Różańcowej