1. W każdej parafii dużym przeżyciem jest dzień Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci klas IV z rodzinami na ten wyjątkowy czas, który w naszym kościele będzie 13 i 20 września. Dzieci w dwóch grupach przystąpią do Stołu Pańskiego. Aby zachować obostrzenia w dni wcześniej wymienione podczas mszy świętej o godzinie 11.00, kościół będzie zamknięty a w nim będą tylko dzieci grupy komunijnej wraz ze swoimi rodzicami. Wszystkie osoby chcące uczestniczyć w tych uroczystościach będą mogły na zewnątrz usłyszeć głos z nagłośnienia oraz tam także przyjąć komunię świętą. Dziś i w pozostałe niedziele będą transmitowane msze św.; 9.30., i 11.00.

2. Prasa katolicka jest wyłożona na stoliku wraz z różnymi książkami o tematyce religijnej są także przesłane przez wydawnictwo modlitewniki dla seniora JEZU UFAM TOBIE.

3. Bardzo dziękujemy za ofiary przelane na konto parafialne, złożone na tacę czy też przekazane bezpośrednio. Za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca będzie taca gospodarcza, aby możliwie sprawnie spłacić podjęte prace przy fotowoltaice oraz pompach ciepła a czekają nas jeszcze prace związane z zainstalowaniem dodatkowych okien z trzema szybami każde w ilości prawie 40 sztuk oraz docieplenie stropu wełną mineralną.

4. A w liturgii tego tygodnia; we wtorek Święto Narodzenia N.M.Panny. Msze św. Jak w dni powszednie. W niedziele 13 września po mszy wieczorowej będzie także nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni;
Krystian Dębowski, Jakub Wiesław Madej. Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości; osobiste bądź rodzinne, Jubilatom i naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od nas:

Anna Wasilkowska, Zofia Jabłońska, Krystyna Dutkiewicz, Janina Popławska

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……