1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Biblijną i rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny, który ma nam uświadomić wartość Słowa Bożego dla naszego życia duchowego i wspólnoty Kościoła. Pamiętajmy w naszym rozwoju chrześcijańskim o częstej lekturze Pisma Świętego.

2. Za tydzień 25 kwietnia Ksiądz Proboszcz Marek Izydorczyk będzie obchodził swoje imieniny. Na Mszy Świętej o godz. 8.00 będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia.

3. Kancelaria parafialna czynna bez zmian. Gdyby ktoś potrzebował kontaktu z księdzem proszę dzwonić ks. Dominik, tel. 882-427-430, email: paulubin@wp.pl

4. Spowiedź w naszej parafii w niedziele 20 minut przed każdą Mszą Święta do odwołania. W dni powszednie przed Msza Świętą.

5. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o 17.30 w intencji chorych i cierpiących.

6. Bardzo serdecznie dziękujemy za rozebranie Grobu Pańskiego: siostrze Faustynie, panu organiście Mikołajowi, panom: Robertowi i Sławkowi

7. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach w naszej parafii: we środy –Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątki – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

8. We środę o godz. 18. 30 kolejne spotkanie na salce kard. Stefana Wyszyńskiego w ramach kursu przedmałżeńskiego

9. W piątek po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z ks. Dominikiem i katecheza: Jaki jest sens życia?

10. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela („Sąd Boży- przeraża czy daje nadzieję”), Przewodnik Katolicki („Komu i jak pomaga Kościół”), Idziemy

(„Covid i co dalej?”), Gość Niedzielny („To się dobrze skończy”), Gość Extra (św. Józef- Cień Ojca)

11. Bardzo serdecznie prosimy o zachowywanie podczas Liturgii i obecności w

kościele zasad epidemiologicznych i przepisów sanitarnych (dezynfekcja, maski, liczba osób w kościele, dystans)