1. 10 marca a więc dziś – o 16.30. spotkanie dla dzieci przed I Komunią oraz ich rodziców.

2. Także w dniu dzisiejszym, taca gospodarcza z przeznaczeniem na uzupełnienie funduszu na schody i kostkę. Prace rozpoczną się niebawem. Zaistniała konieczność całkowitej wymiany alarmów w kościele oraz kancelarii. Z racji na przestarzały system bezprzewodowy oraz bardzo duże emisje promieniowania fal radiowych od anten telefonicznych, system zupełnie przestawał działać. Nowy system jest już przewodowy układem z powiadamianiem drogą radiową grupy ochroniarskiej. Ten nowy podwójny system w całości zamknął się sumą prawie 8 tysięcy złotych. Sprawa bezpieczeństwa jest priorytetowa dla kościoła i pozostałych obiektów. W tym tygodniu wpłynęła także jedna ofiara na schody i kostkę w wysokości 400 złotych. Dziękujemy ofiarodawczyniom.

3. W najbliższa środę o godzinie 18.30. będzie zebranie organizacyjne przed pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Serdecznie zapraszamy, aby omówić ważne sprawy.

4. Na czas Wielkiego Postu są także w każdy piątek odprawiane nabożeństwa Drogi Krzyżowej. I tak z udziałem dzieci zapraszamy w piątki o godzinie 16.30. a z udziałem młodzieży i dorosłych o godzinie 17.30. Gorzkie Żale w Niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.30.

5. Za tydzień 17 marca o 16.30 – spotkanie Żywego Różańca a o 17.30 nabożeństwo różańcowe. Po mszy św. o godzinie 18.00 kolejne spotkanie z VII i VIII klasami Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

6. 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego nasz parafia będzie miejscem spotkania, jako Kościół Stacyjny. Uroczystej mszy św. o godzinie 18.00 będzie przewodniczył ksiądz biskup.

7. Już w najbliższym czasie rozpoczniemy zapisy na kolonie letnie dla dzieci. Podamy wtedy termin oraz miejsce pobytu i koszt.

8. Przypominamy, że w 3 niedzielę miesiąca a więc za tydzień o godz. 12.30 sprawowana będzie Msza święta w intencji naszego IV Synodu archidiecezjalnego poświęconego rodzinie.

Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni;
Bartosz Aleksander Wójcik, Alicja Magdalena Rogalska, Kazimierz Jan Lisowski.
Życzymy dzieciom i rodzicom wielu łask Bożych

Wszystkim, przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszły od nas:

Barbara Markieta i Lilia Psionka.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….