Podczas trwającej oktawy Bożego Ciała zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych sprawowanych dziś o 17.30, a w dni powszednie po Mszy o 18.00. Do czwartku włącznie przy sprzyjających warunkach będą one połączone z procesją eucharystyczną. W czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie wianków.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Msze św. jak w każdy dzień powszedni, ale post nie obowiązuje.

W sobotę księża z naszego dekanatu przeżywać będą swoje skupienie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy od godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę nasza Archidiecezja przeżywać będzie Święto Eucharystii. Ksiądz Arcybiskup zaprasza na procesję, która rozpocznie się sprzed kościoła Matki Boskiej Zwycięskiej o godz. 10.00, a potem na Mszę św. w katedrze o 11.30. Uroczystej celebrze przewodniczyć będzie biskup łowicki ks. Bp Andrzej Dziuba.

Dziś po Mszy św. o 11.00 pani kierownik kolonii zbiera w sali ks. Kardynała Wyszyńskiego ostatnią ratę należności za pobyt dzieci w Zaniemyślu, a za tydzień wszystkich rodziców zapraszamy na ważne zebranie organizacyjne przed koloniami także po Mszy św. o 11.00 w sali ks. Kardynała Wyszyńskiego.

W ostatnim czasie zmarła nasza Parafianka Daniela Boroń. Wieczny odpoczynek…