1. Decyzją Episkopatu Polski Akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi zostanie ponowiony w parafiach w całej Polsce w niedzielę, 18 czerwca, podczas wszystkich Mszy Świętych. Uczynimy to na zakończenie tej Eucharystii.

2. Dziś jeszcze o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie formacyjne Żywego Różańca, w salce bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, na które serdecznie zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca oraz osoby zainteresowane przystąpieniem do Wspólnoty Żywego Różańca.

3. Ostatnie przed wakacjami spotkanie biblijne odbędzie się w najbliższy piątek, 23 czerwca, ok. godz. 18.50. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

4. Duszpasterstwo Pracowników Nauki zaprasza nauczycieli akademickich na czerwcowe spotkanie formacyjne, które odbędzie się w czwartek 22 czerwca o godz. 19.00 w parafii św. Alberta Chmielowskiego w Łodzi. Po Mszy św. konferencja pt.: „Wiara jest nadzieją. Interpretacja encykliki Benedykta XVI o nadziei chrześcijańskiej”. Informacje w gablocie.

5. Zapraszamy na rowerową modlitwę za Łódź. Przejazd dookoła miasta odbędzie się w sobotę
24 czerwca. Zapisy na stronie www.lodzkiejerycho.pl. Informacje w gablocie.

6. Duszpasterstwo Służby Zdrowia Archidiecezji Łódzkiej zaprasza wszystkich chorych na
58. Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolstwa Chorych na Jasną Górę. Wyjazd w czwartek 6 lipca o godz. 7.30. Zapisy i informacje pod nr. tel. 601 806 183. Informacje w gablocie.

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostały włączone; Róża Katarzyna Pasikowska, Helena Elżbieta Zych, Ignacy Norbert Makówka. Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

Życzenia składamy także wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach uroczystości osobiste i rodzinne, internautom, Jubilatom oraz drogim gościom. Niech Bóg im błogosławi i obficie obdarza potrzebnymi łaskami.

W ostatnich dnia odeszli od nas;
ś.p. Stanisław Lesiak, Jan Mazur, Irena Krzemińska.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … …
Rodzinie i przyjaciołom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.