1. W czwartek z racji na 13 dzień miesiąca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po mszy św. o godzinie 18.00. Tego też dnia ks. arcybiskup senior Władysław Ziółek będzie przeżywał 65 rocznicę swoich święceń kapłańskich. Szanownemu Jubilatowi życzymy zdrowia i
błogosławieństwa Bożego

2. Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi informuje, że najbliższa rekrutacja będzie miała miejsce jutro 10 lipca (poniedziałek) 2023 r. od godz. 9.00. Kolejna odbędzie się 11 września (poniedziałek). Kandydatów do Seminarium prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny: 42 66
48 888. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej: www.wsd.lodz.pl. i w gablotkach

3. Duszpasterstwo Rodzin i Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zapraszają narzeczonych i pary myślące o małżeństwie na wakacyjne nauki przedmałżeńskie w formie Wieczorów dla Zakochanych prowadzonych online. Spotkania odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we
wtorki i czwartki, od 25 lipca do 22 sierpnia o godz. 19.00. Informacje i zapisy:
www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl

4. Dzisiejsza taca inwestycyjna jest w całości przeznaczona na wypłaty dla pracowników oraz bieżące rachunki. Została także zakupiona kuchnia gazowa do mieszkania księdza wikariusza za sumę 2.300 złotych. Jej podłączenie kosztowało 450 złotych a uszczelnienie przewodów 550 złotych. Było to naturalne zużycie wynikające z 18 letniej eksploatacji. Łącznie rachunki za ten miesiąc pochłonęły sumę 19. 380 złotych. Na konto parafialne wpłynęły ofiary w wysokości; 300 zł, 2×200, 150, 2×100 i 2×50 złotych a bezpośrednio jedna ofiara 400 zł co łącznie daje sumę; 1550 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za znaczące wsparcie dla parafii.

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostali włączeni; Laura Chachurska i Nikodem Mateusz Makohon. Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

Życzenia składamy także wszystkim osobom przeżywającym w najbliższych dniach uroczystości osobiste i rodzinne, internautom, Jubilatom oraz drogim gościom. Niech Bóg im błogosławi i obficie obdarza potrzebnymi łaskami.