Czy ktoś z Twoich bliskich przeżywa w najbliższym czasie swoje imieniny bądź urodziny? Nadchodzi jubileusz Twojego ślubu? Czeka Cię ważne wydarzenie? Ktoś z Twojego otoczenia ma problemy ze zdrowiem lub zmaga się z nałogiem? Najpiękniejszym prezentem może być zamówiona Msza święta w intencji konkretnej osoby!
A może pragniesz, aby w intencji bliskich Ci zmarłych była sprawowana w najbliższym czasie Msza święta?
Skontaktuj się osobiście lub telefonicznie z kancelarią naszej parafii, dzwoniąc pod numer 42 679 41 70 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 15:30-16:30) lub O DOWOLNEJ PORZE wyślij SMS o treści: INTENCJA na numer 880 552 780, a ustalimy termin Mszy świętej, która może być sprawowana w poleconej przez Ciebie intencji nawet w ciągu najbliższych kilku dni!
Zapraszamy!