1.    Minął kolejny tydzień kolędowych spotkań. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zaprosić nas do swego mieszkania aby po wspólnej modlitwie kapłan poświęcił mieszkanie w którym żyjecie, odpoczywacie i pracujecie. Dziękujemy także za ofiary złożone dobrowolnie, jako datek na nowe konfesjonały. Słowa podziękowania także dla rodzin które zapytały czy można ugościć szklanką wody lub soku a także zadbały o otwarcie furtki na posesję a czasem nawet czekał przedstawiciel rodziny na kolędującego kapłana. Jest to bardzo budujące dla nas. Bóg zapłać za te gesty życzliwości i zrozumienia trudu pielgrzymującego księdza. Przepraszamy także mieszkańców ul. Limbowej za niedokończoną kolędę i w tym tygodniu sprawa zostanie podjęta. A na najbliższe dni:

Poniedziałek       23.01.17.         od. 15.30.      ul. Limbowa, Giewont nry nieparzyste i  Osiedle Kalatówki.
Wtorek                  24.01.17.         od. 15.30       ul. Giewont nry parzyste i Bacowa, Harnasia, Klimka Bachledy, Krzeptowskiego, Śpiących Rycerzy
Środa                     25.01.17.         od. 15.30.      ul. Bronisława Czecha, Gubałówki.
Czwartek              26.01.17.         od. 15.30.      ul.  Spartakusa, Wyżynna
Piątek                    27.01.17.         od. 15.30.      ul.  Krokusowa
Sobota                   28.01.17.         od.   9.30.      ul.  Brzezińska, Beskidzka od początku do Zakładu Karnego oraz Kierpcowa, Kobzowa  Spiska.
Poniedziałek      30.01.17.         od. 15.30.      ul. Beskidzka od Zakładu Karnego do Zjazdowej, Wydmowa, Kłodzka, Okrętowa

Woda Święcona jest dostępna w zakrystii oraz przy drzwiach wyjściowych z Kościoła. Prosimy o przygotowanie na stole Krzyża, świecy, wody święconej i kropidła a dzieci powinny także zostawić tam zeszyt z religii który będzie podpisany przez kapłana. Kropidła są dostępne na stoliku przy wyjściu. Prosimy jednak pamiętać że podajemy godzinę rozpoczęcia kolędy i nie jest możliwe byśmy byli we wszystkich domach o tej samej porze. Prosimy o wyrozumiałość.

2.    Tegoroczne kolonie letnie organizowane przez naszą parafię dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat odbędą się w dniach od 30 lipca do 11 sierpnia, czyli trwać będą – ku uciesze ich uczestników – o dwa dni dłużej, niż latem 2016 roku.

Miejsce to Przystań Biskupińska k/ Biskupina. Kwota do zapłaty za jedno dziecko wynosi 900 zł. Przy zapisie prosimy o wpłatę 100 zł. wpisowego. Kierownik kolonii będzie oczekiwać na Państwa w kancelarii parafialnej w dniach – 5 i 12 lutego po mszy św. o godzinie 11.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszli od  nas:

Aleksandra Machoń      lat  88   z   ul. Zbocze 31,

Józef Dziąg                        lat  81   z   ul. Gazdy  48

Marian Lubka                  lat  85   z    ul. Skalnej 2

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłych, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.