1.  Za nami kolejny tydzień kolędowych spotkań. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy  zaprosili nas do swego mieszkania. Dziękujemy także za ofiary złożone dobrowolnie, jako datek na nowe konfesjonały. W ciągu ostatnich trzech tygodni otrzymaliśmy także poza ofiarą kolędową dodatkowe indywidualne ofiary na konfesjonały za które także serdecznie dziękujemy. Słowa podziękowania także dla rodzin które zapytały czy można ugościć szklanką wody a także zadbały o otwarcie furtki na posesję a czasem nawet czekał przedstawiciel rodziny na kolędującego kapłana. Jest to bardzo budujące dla nas. Bóg zapłać za te gesty życzliwości i zrozumienia trudu pielgrzymującego księdza. A na najbliższe dni:

Poniedziałek  30.01.17.    od. 15.30.   ul. Beskidzka od Zakładu Karnego do Zjazdowej, Wydmowa, Kłodzka, Okrętowa.
Wtorek              31.01.17.     od. 15.30       ul.  Beskidzka od Zjazdowej do końca parafii.
Środa                 01.02.17.     od. 15.30.      ul.  Zjazdowa, Budy, Osiedle Doliny Łódki, Marmurowa, Moskuliki, Opolska.
Czwartek          02.02.17.     od. 15.30.      ul. Morskie Oko, Wąwozowa, Jadwigi, Wiślicka.
Piątek                 03.02.17.     od. 15.30.      ul. Zbójnicka, Szczawnicka.
Sobota                04.02.17.     od.   9.30.      ul. Osiedle Zielone Wzgórze I i II, Stokowska i Kerna.
Poniedziałek    06.02.17.     od. 15.30.      ul.  Hanki Sawickiej, Pstrowskiego, Powstańców Śląskich.

Prosimy jednak pamiętać że podajemy godzinę rozpoczęcia kolędy i nie jest możliwe byśmy byli we wszystkich domach o tej samej porze. Prosimy o wyrozumiałość.

2.    W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego o Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte z poświęceniem świec będą odprawiane o godzinie; 7.00. 17.30 i 18.00. Tego też dnia będzie w całej Polsce zbiórka ofiar na zakony kontemplacyjne.

3.    W tym  tygodniu   przypadają;   pierwszy  czwartek,   piątek  i  sobota  miesiąca.   W  piątek  będą odwiedziny chorych leżących i pozostających w domu.

4.    Tegoroczne kolonie letnie organizowane przez naszą parafię dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat odbędą się w dniach od 30 lipca do 11 sierpnia, czyli trwać będą – ku uciesze ich uczestników – o dwa dni dłużej, niż latem 2016 roku.

Miejsce to Przystań Biskupińska k/ Biskupina. Kwota do zapłaty za jedno dziecko wynosi 900 zł. Przy zapisie prosimy o wpłatę 100 zł. wpisowego. Kierownik kolonii będzie oczekiwać na Państwa w kancelarii parafialnej w dniach – 5 i 12 lutego po mszy św. o godzinie 11.

5.   Przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostały włączone; Maja Marcelina Wieczorek i Michalina Cierpikowska.

Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu swoje uroczystości osobiste bądź rodzinne a także naszym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.

W ostatnich dniach odeszła od nas:

Marianna Przybył    lat 97    z ul.Pieniny 8

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie………

Rodzinie i przyjaciołom zmarłej, składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia