1. Za nami Uroczystości związane z Bożym Ciałem. Raz jeszcze chcemy podziękować wszystkim uczestnikom tego religijnego wydarzenia. Asyście i Żywej Róży, dzieciom sypiącym kwiatki i tym którzy zadbali, aby w koszyczkach dzieci były piękne płatki kwiatów, opiekunkom dzieci sypiących kwiatkami, siostrze Faustynie oraz panu Mikołajowi, który jak zawsze profesjonalnie przygotował chór oraz chórzystom. Szczególnie także podziękowania dla osób przygotowujących ołtarze i później dbających o ich przewiezienie do kościoła. Panu Józefowi prezesowi asysty który czuwał nad całością. Wszystkim staropolskie Bóg zapłać.

2. Zgodnie z zapowiedzią dziś podczas mszy świętej o godzinie 8.00, a więc podczas sumy parafialnej została zaprzysiężona nowa Rada Duszpasterska na okres 5 lat.

3. W następną niedzielę, tj. 18 czerwca o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie formacyjne Żywego Różańca, w salce bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, na które serdecznie zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca oraz osoby zainteresowane przystąpieniem do Wspólnoty Żywego Różańca.

4. Niedziela druga miesiąca jest związana z taca inwestycyjna. W ciągu ostatniego miesiąca wpłynęły na konto ofiary w wysokości 350 zł a bezpośrednio 250 zł. Wydatki w postaci rachunków i wypłat dla pracowników kościelnych w sumie wyniosły; 33.849

Przed tygodniem przez sakrament chrztu świętego do wspólnoty Kościoła Chrystusowego zostały włączone; Ignacy Sadłowski i Antonina Stanisława Jatczak. Dzieciom i rodzicom życzymy wielu łask Bożych.

Wszystkim osobom przezywającym w najbliższych dniach swoje uroczystości osobiste bądź też rodzinne, internautom, Szanownym Jubilatom oraz drogim i sympatycznym gościom, składamy najlepsze życzenia – błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich łask od Boga.